Utínači hlav

úterý 8. prosinec 2015 18:11

Jsem naprosto přesvědčen, že těm řezačům hlav z Islámského státu, Boko Haram a jiných šílených bratrstev pranic nezáleží na Islámu, pranic jim nesejde na Mohamedovi. Jsou to temné duše, které propadly ďáblu a jeho démonům a stahují se tam, kde momentálně samo peklo prachem země nejvíce prosakuje, kde jeho kotle probublávají nejmohutněji.

Nezajímá je ani Prorok, ani jakákoli víra, nýbrž právě jen to utínání hlav, právě jen čiré zlo, pach krve, křik a prosby nevinných obětí, opojná kořalka moci nad životy a statky. Strach a Hrůza - ti dva mýtičtí koně, jež zapřahá bůh války do svého povozu. Odvolávají se ti barbaři a vrazi na Proroka a na Boha stejně tak, jako by se odvolávali na cokoli jiného. Nacisté vhazovali děti do ohňů a jam zaklínajíce se Hitlerem a novou dobou, tupí bolševici vraždili a bořili s Leninem na rtech a práporech a tyhle dnešní bestie, vyvrženci pekla, mají vlajky černé a popsané přísahou Bohu. Ďábel existuje a projevuje se i tím, že nám zastírá vidění Dobra a Zla, že nám na tom prvním poukazuje na kdejaký nedostatek a na tom druhém bílou barvou přetírá, co jest nejčernější. A směje se nám, když bojujeme mezi sebou namísto toho, abychom bojovali s ním.

Pán Bůh nám pomáhej.

Jan-Matěj Rak

Jan-Matěj Rak

Jan-Matěj Rak

O kdečem, všeličems a lecčems jiném a krom toho o spoustě dalších věcí. Někdy tak, jindy onak, přec jen vždy aspoň nějak, ba někdy i zcela jináč.

Hudebník a amatérský hvězdář.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora